Light element 9899/9877 (9899/9877)
Light building elements are particularly suitable for dividing and structuring outdoor space.
the luminaires have a square layout and light emission on four sides.
White synthetic cover.
9877 - dimmable 1-10V.
Please contact with shop's consultant concerning of technical requirements for dimming system.
Door and conncection box 629.
Luminaires including anchorage unit made of hot-dip galvanised steel.
| Application | outdoor |
| Colour | graphite, silver |
| Finish | matte |
| Type of Lighting | bollards |
| Shape | rectangular, longitudinal |
| Length | 400.00 mm |
| Width | 400.00 mm |
| Height / Depth | 5000.00 mm |
| Design | modern, technical, contemporary |
| Fabric | aluminium, stainless steel, plastic |
| Light Source | LED, linear fluorescent 28W T5 x2szt, 35W T5 x1szt |
| Protection rating | IP 65 |
| Color Temperature | 3000K, white warm -"brisk" warm, 4000K, cool - white stimulating |
| Other Criteria | LEDs lighting fitting incl. light sources |
| Supply Voltage | 220 V - 240 V / 50-60 Hz AC |
| Brand | Bega |
Availability: The goods on individual order
Delivery time: 2-6 weeks
Total price :
On individual request
Request project price
English
Polish
Russian




