Stropowa oprawa wpuszczana 6689/8476
| Zastosowanie | wewnętrzna |
| Kolor | biały, dowolny kolor RAL na zamówienie |
| Wykończenie | połysk |
| Rodzaj Oświetlenia | sufitowa wpuszczana |
| Kształt | okrągły |
| Średnica | 140.00 mm |
| Wysokość / Głębokość | 120.00 mm |
| Stylistyka | nowoczesna, współczesna, dekoracyjna |
| Materiał | metal |
| Rodzaj Źródła Światła | LED, żarówka |
| Stopień Szczelności | IP 20 |
| Temperatura Barwowa | 3000K, ciepło biała - „rześkie” ciepłe, 4000K, chłodna - białe stymulujące |
| Napięcie zasilania | 220 V - 240 V / 50-60 Hz AC |
| Producent | Limburg |
Angielski
Polski
Rosyjski




