Oprawy stropowe i ścienne 8761 / 8748 / 8758 / 8751
| Zastosowanie | wewnętrzna |
| Kolor | białe aluminium, biały, dowolny kolor RAL na zamówienie |
| Wykończenie | połysk, półmatowe |
| Rodzaj Oświetlenia | sufitowa nabudowana, ścienna nabudowana |
| Kształt | okrągły |
| Średnica | 360.00 mm |
| Wysokość / Głębokość | 85.00 mm |
| Stylistyka | nowoczesna, współczesna |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Rodzaj Źródła Światła | świetlówka kompaktowa, żarówka |
| Stopień Szczelności | IP 44 |
| Napięcie zasilania | 220 V - 240 V / 50-60 Hz AC |
| Producent | Limburg |
Angielski
Polski
Rosyjski




