Oprawy stropowe 1840/1833
| Zastosowanie | wewnętrzna |
| Kolor | biały, srebrny |
| Wykończenie | połysk |
| Rodzaj Oświetlenia | sufitowa nabudowana |
| Kształt | okrągły |
| Średnica | 220.00 mm |
| Wysokość / Głębokość | 295.00 mm |
| Stylistyka | nowoczesna, współczesna, dekoracyjna |
| Materiał | aluminium |
| Rodzaj Źródła Światła | świetlówka kompaktowa, żarówka |
| Stopień Szczelności | IP 20 |
| Napięcie zasilania | 220 V - 240 V / 50-60 Hz AC |
| Producent | Limburg |
Angielski
Polski
Rosyjski




